masver
 
نویسندگان
لینک دوستان
لینکی ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است


مزایای استفاده از سبزی خردکن

1- افزایش سرعت و کاهش زمان که استفاده از دستگاه های جدید در زندگی انسان برای رفع یکی از معظلات زندگی انسان ها ینی نبود زمان کافی برای کارهای با اولویت است و زمانی که شما از این دستگاه استفاده میکنید مقدار زیادی سبزی را در مدت زمان کم با اندازه های یکسان خرد می کنید در صورتی که، خرد کردن سبزی با چاقو زمان بسیار زیادی را از شما خواهد گرفت.


2- هنگامی که شما سبزی خرد کن در اختیار داشته باشید به جای استفاده از سبزی های آماده خودتان می توانید سبزی تازه تهیه کرده و با خرد کردن در همان لحظه طعم سبزی تازه را در غذاهای خوشمزه خود داشته باشید واین امر در رستوران ها به استقبال مشتریان و افزایش فروش شما می انجامد.


3- استفاده از دستگاه های سبزی خرد کن سبب می شود که در کمترین زمان با کمترین دخالت انسانی در سبزی خرد کن اتفاق بیفتد و امکان انتقال آلودگی از انسان یا محیط اطراف به سبزی از بین می رود.


انواع سبزی خردکن های صنعتی

1-دستگاه سبزی خرد کن صنعتی: از جنس استیل ساخته شده است و جنس بشقاب آن از آلومینیوم می باشد و موتور و گیربکس استفاده شده در این دستگاه و تعداد موتور و قدرت آن ها با توجه به سایز سبزی خردکن ها متفاوت می باشد.


2-دستگاه سبزی خرد کن بشقابی: در این دستگاه ها خرد شدن سبزی ها به صورت چرخش همزمان تیغه و بشقاب صورت می گیرد که همین امر سبب جمع نشدن سبزی در آن می شود و سبزی ها به صورت یکنواخت خرد می شوند و آب نمی اندازند.


3-دستگاه سبزی خردکن سطلی: همان طور که از اسمش پیداست به سطل در ظاهر شباهت دارد و کوچک بودن و جابجایی و جا دادن آسان از ویژگی های جثه کوچک سبزی خردکن های سطلی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر تجهیزات رستوران به سایت مورد نظر مراجعه کنید

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۴ دی ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۵:۱۲ ] [ admin ]
[ ]
.: Weblog Themes By 123blog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب